AutoPupik - náhradní díly - co nemáme, seženeme

Ve snaze o co nejširší nabídku poskytovaných služeb na špičkové úrovni pro vás, naše zákazníky, jsme se v nedalekém okolí našeho servisu dohodli na spolupráci s dalšími specializovanými pracovišti - servisy. Jejich úzce zaměřená odbornost a kvalita odváděné práce, zaručuje již dopředu vaši i naši spokojenost.

Díky tomu můžeme nabídnout například kompletní opravy a servis autoklimatizací, a to i starší výroby (plnění R12).

autoklimatizace

Není problém ani s obutím pro vaše miláčky, a to i v nadměrných velikostech...

pneu1       pneu2

Po opravách nebo výměnách podvozkových partií jako jsou ramena, čepy, silentbloky nebo díly řízení zajišťujeme automaticky kontrolu nastavení na jednom z nejnovějších zařízení 3D geometrie s výsledným protokolem o novém nastavení a hodnotách na vašem vozidle.

rizeni

Pro potřeby běžných servisních prohlídek, spojených především s výměnou - doplněním provozních náplní a kapalin, jsme schopni zajistit širokou nabídku ze sortimentu vzduchových, olejových, palivových a kabinových filtrů, společně s oleji renomovaných značek jako jsou...

oleje

Oleje a maziva používáme především...

oleje

Dále pak pro opravy podvozkových částí, pérování, zavěšení nebo řízení dodáváme pouze špičkové výrobky, které jsou díky své kvalitě a spolehlivosti používány v montážních závodech BMW jako originální díly...

podvozky

Samotnou kategorií jsou pak práce na brzdových soustavách. Z výroby jsou sériově dodávány komponenty firmy ATE. AutoPupik je partnerem společnosti ATE. Díky školícímu programu, do něhož jsme taktéž začleněni, jsme schopni přenést nejnovější informace a trendy tohoto odvětví přímo na naše zákazníky. Doporučujeme proto výhradně kvalitou prověřené špičkové výrobky této značky. Díky profesionálnímu ATE vybavení dokážeme tak plně uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

ate       brzdové soustavy

Nezapomínáme však ani na individuální přání a tak můžeme zajistit i výrobky dalších firem.

další firmy

Pokud jste v i tak bohatém výčtu značek náhradních dílů nenašli právě tu svoji, neváhejte a napište nám. Pokud to bude v našich silách, pokusíme se co nejrychleji reagovat na vaši poptávku a požadované díly v co nejkratší době objednat.

Přestaňte myslet na kontrolu STK a měření emisí!
Zaregistrujte se u nás a my Vás zdarma automaticky budeme informovat, pokud se přiblíží termín pravidelné prohlídky Vašeho vozu!
Sháníte nové vozidlo?
Využijte nabídky našeho Bazaru a získejte své nové auto za příznivou cenu!
Možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy
Využijte možnosti zápůjčky vozu při své rezervaci servisu.