AutoPupik - náhradní díly - co nemáme, seženeme

Ve snaze o co nejširší nabídku poskytovaných služeb na špičkové úrovni pro vás, naše zákazníky, jsme se v nedalekém okolí našeho servisu dohodli na spolupráci s dalšími specializovanými pracovišti - servisy. Jejich úzce zaměřená odbornost a kvalita odváděné práce, zaručuje již dopředu vaši i naši spokojenost.

Díky tomu můžeme nabídnout například kompletní opravy a servis autoklimatizací, a to i starší výroby (plnění R12).

autoklimatizace

Není problém ani s obutím pro vaše miláčky, a to i v nadměrných velikostech...

pneu1       pneu2

Po opravách nebo výměnách podvozkových partií jako jsou ramena, čepy, silentbloky nebo díly řízení zajišťujeme automaticky kontrolu nastavení na jednom z nejnovějších zařízení 3D geometrie s výsledným protokolem o novém nastavení a hodnotách na vašem vozidle.

rizeni

Pro potřeby běžných servisních prohlídek, spojených především s výměnou - doplněním provozních náplní a kapalin, jsme schopni zajistit širokou nabídku ze sortimentu vzduchových, olejových, palivových a kabinových filtrů, společně s oleji renomovaných značek jako jsou...

oleje

Oleje a maziva používáme především...

oleje

Dále pak pro opravy podvozkových částí, pérování, zavěšení nebo řízení dodáváme pouze špičkové výrobky, které jsou díky své kvalitě a spolehlivosti používány v montážních závodech BMW jako originální díly...

podvozky

Samotnou kategorií jsou pak práce na brzdových soustavách. Z výroby jsou sériově dodávány komponenty firmy ATE. AutoPupik je partnerem společnosti ATE. Díky školícímu programu, do něhož jsme taktéž začleněni, jsme schopni přenést nejnovější informace a trendy tohoto odvětví přímo na naše zákazníky. Doporučujeme proto výhradně kvalitou prověřené špičkové výrobky této značky. Díky profesionálnímu ATE vybavení dokážeme tak plně uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

ate       brzdové soustavy

Nezapomínáme však ani na individuální přání a tak můžeme zajistit i výrobky dalších firem.

další firmy

Pokud jste v i tak bohatém výčtu značek náhradních dílů nenašli právě tu svoji, neváhejte a napište nám. Pokud to bude v našich silách, pokusíme se co nejrychleji reagovat na vaši poptávku a požadované díly v co nejkratší době objednat.

Akce klimatizace

20% sleva na plnění klimatizace, kontrolu netěsnosti a dezinfekci ozonem

Online kalendář volných termínů
Vyberte si z kalendáře volných termínů takový, který Vám nejvíce bude vyhovovat!
Změření zanesení Vašeho filtru pevných částí za 300 Kč
Kontaktujte nás pro bližší informace anebo nahlédněte do ceníku.
Měření bodu varu brzdové kapaliny zdarma
Při své objednávce požádejte o tuto službu!