AutoPupik - kdo jsme, co děláme  
S opravami automobilů jsme se začali v roce 1998. Postupem času jsme se orientovali na značku BMW a MINI. Pod názvem AutoPupik působíme na trhu od roku 2008. V roce 2010 jsme se stali členy programu BMW Partners in Quality. (Tento program je určen pro neautorizované servisy vozů BMW. Zajišťuje nám komplexní dodávku originálních náhradních dílů, odborné školení v oblasti autodiagnostiky a oprav vozů BMW. Tato spolupráce je přínosem nejen pro nás, ale hlavně pro naše zákazníky, kteří dostávají péči na vysoké úrovni za mnohem nižší náklady.) 

Díky tomuto programu máme plnou technickou podporu BMW ČR a výhodnější podmínky při nákupu originálních náhradních dílů. Naším cílem je poskytnout rychlý a kvalitní plně profesionální servis pro Vaše vozy a nadstandardní služby s důrazem na osobní přání klienta. 

Jedná se hlavně o mechanické práce spojené s opravou, výměnou poškozených dílů, servisních, prodejních a předprodejních prohlídek společně s diagnostikou. Nabízíme Vám také karosářské a lakýrnické práce ve vlastním stříkacím boxu na velmi vysoké úrovni. Provádíme opravy havarovaných vozidel, odtahové služby a likvidace pojistných událostí u většiny pojišťoven na trhu. Zabýváme se opravou interiérů, elektroinstalací, příslušenství vozidel a provádíme pneuservis a prodej nových pneumatik. 

Jako jeden z mála autoservisů, nabízíme možnost, on-line objednávky servisních služeb, kde si sami zvolíte termín a čas Vámi požadované opravy. Věříme, že i Vy se zařadíte mezi naše dlouhodobě spokojené zákazníky.
Online kalendář volných termínů
Vyberte si z kalendáře volných termínů takový, který Vám nejvíce bude vyhovovat!
Sháníte nové vozidlo?
Využijte nabídky našeho Bazaru a získejte své nové auto za příznivou cenu!
Možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy
Využijte možnosti zápůjčky vozu při své rezervaci servisu.